1pxMenu
1px Gwarancja

GWARANCJA I ZWROTY

 

WARUNKI GWARANCJI

Firma ELEKTRO-MAR zapewnia dobą jakość usług i gwarantuje, że produkty zostały skonstruowane i wyprodukowane bez żadnych wad i usterek oraz, że przy prawidłowym użytkowaniu zgodnym z załączoną instrukcją będą funkcjonowały prawidłowo.

Odpowiedzialność Gwaranta wynikająca z gwarancji obejmuje wyłącznie udowodnione, ukryte, strukturalne wady lub usterki materiałowe.

Okres gwarancji licząc od daty zakupu towaru wynosi:


2 lata na paragon imienny.

1 rok na fakturę vat.

Gwarancją nie są objęte akcesoria dodatkowe oraz elementy eksploatacyjne. 

Gwarancją nie są objęte elementy szklane.

Wyłączenia

Gwarancja nie obejmuje czynności konserwacyjnych możliwych do wykonania przez Konsumenta, opisanych w Instrukcji montażu i pielęgnacji produktu, np.: bieżące konserwacje, odkamienianie, czyszczenie, regulacja.
Gwarant nie ponosi odpowiedzialności za wady produktów powstałe na skutek uszkodzeń mechanicznych i transportowych zawinionych przez Sprzedawcę, Instalatora, Użytkownika lub Kupującego. Nieprawidłowego montażu lub demontażu dokonanego przez Kupującego, Użytkownika lub Instalatora. Niewłaściwej konserwacji i pielęgnacji, niewłaściwego użytkowania (w tym uszkodzeń mechanicznych) i samodzielnych przeróbek.
Zużycia części w trakcie normalnej eksploatacji (np. uszczelki).

Reklamacje powinny być zgłaszane niezwłocznie po ujawnieniu usterki lub wady, nie później jednak niż 2 miesiące od daty stwierdzenia ich występowania.

Wyrób jest przeznaczony wyłącznie do użytku domowego, zgodnie z załączoną instrukcję obsługi.

Karta gwarancyjna jest ważna tylko z dowodem zakupu zawierającym czytelną datę nabycia oraz model produktu.

Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

 

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl